Aktualności Blog

0

AP Hutnik Szczecin – Ehrle Espadon Dobra 2:3

TRAMPKARZE 12 CZERWCA /PONIEDZIAŁEK/ G. 18.00 Bramki: Bartosz Jerzak (22′, 27′) Skład: Michał Mierzwiński, Mikkel Albaek, Julian Gielnik, Michał Hałub, Patryk Jarecki, Bartosz Jerzak, Rafał Kuźniarz, Dawid Łozicki, Patryk Przebinda, Filip Stankiewicz, Dominik Wakie Skład rezerwowy: Radosław Chabrowski, Adam Chmura, Yves Duevel, Oskar Pietrzykowski, Oskar Pilawka, Michał Pytlak

0

AP Hutnik Szczecin – Salos II Szczecin 1:3

JUNIORZY 5 CZERWCA /PONIEDZIAŁEK/ 18.00 Bramki: Grzegorz Marciniak (77′) Skład: Adam Kamiński, Kamil Białooki, Patryk Białooki, Dominik Dynkowski (65′ Tomasz Nabożniak), Dominik Dziąbek, Mateusz Fornalik (46′ Patryk Jarecki), Tomasz Kowalski (60′ Mikkel Albaek), Grzegorz Kraszewski, Grzegorz Marciniak (85′ Kacper Dyc), Damian Maślewski, Dawid Oziembło (85’Jakub Szczurek)

0

Vielgovia Szczecin – AP Hutnik Szczecin 1:5

TRAMPKARZE 3 CZERWCA /SOBOTA/ 11.00 Bramki: 29′ Bartosz Jerzak 37′ Patryk Jarecki 38′ Mikkel Albaek 55′ Mikkel Albaek 62′ Filip Papmel Skład: Michał Mierzwiński, Mikkel Albaek, Julian Gielnik, Michał Hałub, Adrian Jarmołowski, Rayan Kobiat, Bartosz Łatka, Sebastian Oparka, Patryk Przebinda, Filip Stankiewicz, Michał Stępień Skład rezerwowy: Yves Duevel, Patryk Jarecki, Bartosz Jerzak, Filip Papmel, Oskar Pietrzykowski, Oskar Pilawka, Michał Pytlak

0

Iskierka Szczecin – AP Hutnik Szczecin

MŁODZIK 5 CZERWCA /PONIEDZIAŁEK/ 18.00 Bramki: 10′ Kacper Pawłowski 23′ Kacper Pawłowski 34′ Mikołaj Wysocki 40′ Oliwier Lisiński 48′ Oliwia Hasiuk Skład: Błażej Konik, Bartłomiej Bożysz, Oliwia Hasiuk, Bartosz Karwat, Oliwier Lisiński, Igor Lubaszka, Kacper Pawłowski, Mateusz Sacha, Jakub Sygit Skład rezerwowy: Kamil Wyroślak, Mikołaj Wysocki

0

AP Hutnik Szczecin – Kasta Majowe 7:1

TRAMPKARZE 29 MAJA /PONIEDZIAŁEK/ 18.00 Bramki: Mikkel Albaek 7′ Mikkel Albaek 9′ Bartosz Siatczyński 15′ Bartosz Siatczyński 37′ Julian Gielnik 39′ Mikkel Albaek 44′ Sebastian Oparka 65′

0

Grot Gardno – AP Hutnik Szczecin 0:6

TRAMPKARZ 19. MAJA /PIĄTEK/ GODZ. 18.00 Bramki: 11′ Dawid Łozicki 13′ Bartosz Jerzak 22′ Patryk Przebinda 24′ Adam Chmura 38′ Rafał Kuźniarz 63′ Adrian Jarmołowski Skład: Adam Chmura, Julian Gielnik, Michał Hałub, Patryk Jarecki, Adrian Jarmołowski, Bartosz Jerzak, Rafał Kuźniarz, Dawid Łozicki, Patryk Przebinda, Filip Stankiewicz Skład rezerwowy: Rayan Kobiat, Sebastian Oparka, Filip Papmel, Oskar Pilawka

0

AP Hutnik Szczecin – Jeziorak Szczecin 2:1

JUNIORZY 13. MAJA /SOBOTA/ GODZ. 16.00 Bramki: Tomasz Kowalski 28′ Kamil Białooki 33′ Skład: Adam Kamiński, Kamil Białooki, Patryk Białooki, Dominik Dziąbek, Mateusz Fornalik, Tomasz Grupa, Tomasz Kowalski, Grzegorz Kraszewski, Damian Maślewski, Dawid Oziembło, Mateusz Żak Skład rezerwowy: Tomasz Chabrowski, Dominik Dynkowski, Bartosz Jerzak, Grzegorz Marciniak

0

Nowe galerie

Zapraszamy do naszej galerii. Najświeższe sesje z ostatnich meczów naszych akademików.

0

KP Przecław – AP Hutnik Szczecin 4:9

MŁODZIKI 31 MAJA /WTOREK/ GODZ. 17.00 Bramki: Sacha x3, Tucholski x2, Lisiński x2 Skubisz, Chabrowski. Zagrali: Szcześniak, Skubisz, Chabrowski, Górniewicz, Sacha, Tucholski, Lisiński, Jaworski, Kricki, Wysocki, Sygit, Wichorowski, Mierzwiński.

0

AP Hutnik Szczecin – Sparta Gryfice 2:5

I KLASA JUNIORÓW STARSZYCH 28 MAJA /SOBOTA/ GODZ. 13.00 Bramki: Dominik Pirkoś 13′ Damian Chudzik 28′ Skład: Konrad Drabik, Damian Chudzik (46′ Damian Dzitkowski), Damian Graużul, Dawid Karasiak, Szymon Kolasa, Daniel Kudełko, Hubert Machowicz, Martin Malinowski, Damian Maślewski, Dominik Pirkoś, Damian Smoliński

0

AP Hutnik Szczecin – Leśnik Kliniska 8:1

II KLASA JUNIORÓW STARSZYCH 28 MAJA /SOBOTA/ GODZ. 16.00 Bramki: Tomasz Grupa 9′ Kamil Białooki 12′ Patryk Białooki 37′ Patryk Białooki 45’+1 Kamil Białooki 52′ Kacper Dyc 66′ Patryk Białooki 76′ Patryk Białooki 87′ Skład: Gracjan Napierała, Kamil Białooki, Patryk Białooki, Dominik Dziąbek, Mateusz Fornalik, Tomasz Grupa, Przemysław Grzelak, Arkadiusz Jerzak, Patryk Kirszka, Patryk Kosiorek, Grzegorz Kraszewski. Zmiany: Tomasz Chabrowski, Kacper Dyc, Dominik...

0

Mierzynianka Mierzyn – AP Hutnik Szczecin 0:5

II KLASA JUNIORÓW STARSZYCH 22 MAJA /NIEDZIELA/ GODZ. 11.00 Bramki: 3x Dominik Pirkoś (50′, 52′, 83′), 2x Jakub Rudzik (56′, 80′) Skład: Adam Kamiński, Damian Graużul, Dawid Karasiak, Daniel Kudełko (46′ Szymon Kolasa), Hubert Machowicz, Martin Malinowski, Damian Maślewski, Dominik Pirkoś, Patryk Pluciński, Jakub Rudzik, Damian Smoliński Żółta kartka: Wiktor Tranczuk (87′) Czerwona kartka: Szymon Kolasa (2x żółta 87′, 90′)

0

AP Hutnik – Unia Dolice 4:1

I KLASA JUNIORÓW STARSZYCH 14 MAJA /SOBOTA/ GODZ. 13.00 Bramki: 3x Jakub Rudzik (33′, 56′, 75′), samobójcza (80′) Skład: Adam Kamiński, Damian Dzitkowski, Damian Graużul, Dawid Karasiak, Martin Malinowski, Damian Maślewski (60′ Damian Chudzik), Patryk Nowakowski, Dominik Pirkoś, Patryk Pluciński (55′ Kacper Szumlewicz), Jakub Rudzik, Damian Smoliński

0

AP Hutnik Szczecin – Odra Chojna 2:9

I KLASA JUNIORÓW STARSZYCH 23 KWIETNIA /SOBOTA/ GODZ. 13.00 Bramki: 2x Jakub Rudzik (34′, 35′) Skład: Adam Kamiński, Damian Chudzik, Damian Dzitkowski, Damian Graużul, Dawid Karasiak, Patryk Kirszka, Hubert Machowicz, Damian Maślewski, Patryk Nowakowski, Patryk Pluciński, Jakub Rudzik

0

AP Hutnik Szczecin – Tanowia Tanowo 3:5

II KLASA JUNIORÓW STARSZYCH 17 kwietnia /niedziela/ godz. 13.00 Bramki: Marciniak (10′), Oziembło (30′), Dzięgielewski (72′). Skład: Gracjan Napierała, Kamil Białooki, Patryk Białooki, Kamil Dzięgielewski, Mateusz Fornalik, Przemysław Grzelak, Arkadiusz Jerzak, Patryk Kirszka, Patryk Kosiorek (60′ Maciej Kubiak), Grzegorz Marciniak, Dawid Oziembło.

0

AP Hutnik Szczecin – Świt Skolwin-Szczecin 1:0

MŁODZIKI 17 kwietnia /niedziela/ godz. 16.00 Bramka: Oskar Pietrzykowski (38′). Skład: Oliwier Szcześniak, Radosław Chabrowski, Konrad Górniewicz, Filip Jaworski, Błażej Konik, Jan Lipiński, Oliwier Lisiński, Michał Mierzwiński, Mateusz Sacha, Emil Tucholski, Mikołaj Wysocki Grali również: Oskar Pietrzykowski, Patryk Przebinda, Dawid Wichorowski

0

AP Hutnik Szczecin – Zorza Dobrzany 4:3

I KLASA JUNIORÓW STARSZYCH 10 kwietnia /niedziela/ godz. 13.00 GALERIA Z MECZU !!! Bramki: Nowakowski (25′, 58′), Rudzik (29′), Marciniak (55). Skład: Kamiński Adam, Machowicz Hubert, Białooki Patryk, Maślewski Damian, Karasiak Dawid, Smoliński Damian, Pirkoś Dominik, Pluciński Patryk, Nowakowski Patryk, Kolasa Szymon, Rudzik Jakub, Marciniak Grzegorz, Grupa Tomasz, Szumlewicz Kacper, Kirszka Patryk.  

0

Tanowia Tanowo – AP Hutnik Szczecin 1:2

MŁODZIKI 9 kwietnia /sobota/ godz. 11.00 Bramki: K. Górniewicz, O. Lisiński. Skład: O. Szcześniak, M. Mierzwiński, R. Chabrowski, E. Tucholski, D. Wichorowski, , M. Wysocki, D. Skubisz, O. Lisiński. Grali również: K. Kierylak, M. Wawrowski, B. Olejniczak, J. Lipiński, K. Górniewicz.

0

AP Hutnik Szczecin – Victoria Przecław 2:1

MŁODZIKI 4 kwietnia /poniedziałek/ godz. 18.00 Bramki: 2x E. Tucholski Skład: O. Szcześniak, M. Mierzwiński, R. Chabrowski, E. Tucholski, K. Górniewicz, M. Wysocki, D. Skubisz, O. Lisiński. Grali również: O. Hasiuk, K. Kierylak, K. Gwiaździński, M. Wawrowski, J. Sygit, B. Olejniczak, B. Konik.